ceturtdiena, 2013. gada 21. februāris

Jaunumi Tūtē

Pavisam negaidot man ir izveidojusies sadarbība ar radošo darbnīcu / veikaliņu Tūte. Šobrīd mēģinu papildināt veikaliņa plauktus.

Zaļā jakciņa adīta no 100% lauku vilnas kādai 3-9 mēnešus vecai meitenei. Jaciņa kā parasti adīta reglēnā. Bildē nevar redzēt, bet aukšdaļa adīta labiski un apakšdaļa zosādas rakstā.

Šī man pašai ļoti patīk - šūnu rūķis. Adīta no trim pavedieniem vienkārtīgas lauku dzijas + mohēras + angoras, vilnas un 25% akrila sajukuma . Paredzēta 1,5 gadus vecam cilvēkam. Māra mums padevusies tāda sīkāka, tad vēl iespīlējās. Šo jauku jaunkundze nevarēja nepiemērīt.Medus maize manām acīm. Pati ar sevi lepojos. Vestīte 1.5 gadus vecam cilvēkam. 100% vilna. Adīta no tādas pašas dzijas, kas bija māsīcas Lotes jaciņai. Dzija mazliet apnikusi un daudz redzēta, bet šis raksts man lika atkal iemīlēt šīs krāsu pārejas.Jūtu, ka manas adīšanas iemaņas aug un tas man pašai liek aizrauties vēl vairāk.

Raibu dienu!!

3 komentāri:

  1. Klau! Vai var pie tevis kādu jaciņu pasūtīt? Es tev aizsūtītu bildi ar manu sapņa jaciņu bērnam, tu varētu mēģināt uzmeistarot! Ko saki?

    AtbildētDzēst
  2. es tev uz epastu aizsūtīšu, oki doki:)

    AtbildētDzēst